Ювелірні вироби та прикраси, ювелірні салони Івано-Франківська
Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Ювелірні вироби


Магазин "Агат"

Магазин "Агат"

Магазин "Богема"

Магазин "Богема"

Магазин "Золота піраміда"

Магазин "Золота піраміда"

Магазин "Карат"

Магазин "Карат"

Магазин "Пектораль"

Магазин "Пектораль"

Магазин "Рубін"

Магазин "Рубін"

Магазин "Сапфір"

Магазин "Сапфір"

Магазин "Шарм"

Магазин "Шарм"

Магазин "Шатон"

Магазин "Шатон"

Ювелірна магазин "Золото"

Ювелірна магазин "Золото"

Показано з 1 по 15 з 28 (всього 2 сторінок)

Ювелірні салони Івано-Франківська, ювелірні вироби, прикраси з натурального каміння, вироби з діамантами, золоті та срібні вироби на будь який смак. Все ви зможете знайти в представленому каталозі. Кожна дівчина та жінка прагне бути найкращою не тільки в день її весілля а завжди. Великий вибір прикрас на будь яку подію, представляють та допоможуть обрати найкраще для вас спеціалісти даної сфери. Ми збираємо для вас інформацію щодо ювелірних салонів,магазинів нашого міста Івано-Франківська. Ми знаємо як важливо обрати найкращі обручки на весілля та заручальні каблучки. Тому намагаємось вам допомогти у вірному та ідеальному виборі.

Поради щодо вибору обручок:

Згідно з традиціями, купівля обручок лягає на плечі нареченого. Однак, навіть якщо він обізнаний про точний розмір обручки нареченої, легко зробити помилку. Обручки з різним дизайном можуть не збігатися за розміром, тому великий ризик, що в найвідповідальніший момент обручка виявиться малою або навпаки буде спадати з пальця. Тому найкращим є той варіант, коли наречений і наречена разом беруть участь у виборі обручок. У цьому випадку помилки з розміром не буде, а також спільно буде узгоджений дизайн.

Якщо раніше вибір обручок був практично безальтернативний, то сьогоднішній асортимент обручок відомих брендів може догодити будь-якому. Ви можете зупинитися як на класичному, так і на супер авангардному варіанті. Однак пам'ятайте, що через кілька років, коли ви будете в більш зрілому віці, новомодна сьогодні обручка може виглядати без смаку і безглуздо. Тому зупиніться на більш стриманих моделях.
Якщо ваші смаки діаметрально протилежні, уникнути суперечок допоможе завчасне узгодження прийнятних для обох варіантів. Це слід робити вдома, переглядаючи каталоги ювелірних виробів в журналах та інтернеті. Вчіться йти на компроміс ще до весілля, це якість вам скоро знадобиться.

Найкращий час для вибору обручок - денний, оскільки до вечора пальці кілька опухають, а температура повинна бути кімнатної.
Прийнятний варіант приміряють кілька разів. Велика кількість виробів за один раз міряти не варто, оскільки палець можна натерти, і він опухне. Зняти невеликий набряк можна, високо піднявши руку вгору і потримавши її там пару хвилин.

Якщо ви маєте намір носити обручку все життя, то виправданою буде покупка вироба з простим дизайном, тому що
його можна згодом розтягнути в майстерні. Прикраси з каменями збільшенню не піддаються. Навіть самій скромній обручці можна додати унікальність, зробивши на внутрішній стороні кільця гравірування.

Ювелірні вироби та обручки в величезному асортименті та на будь який смак представляють ювелірні салони Івано-Франківська,а також ви можете переглянути їх в нашому каталозі «Ювелірні вироби».