Відеостудія "Film Day" Івано-Франківськ: відео, послуги, контакти
Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Відеостудія "Film Day"

  • Відеостудія "Film Day"

0 відгуків

Film Day Group відео продакшн група. 
Наша команда створить індивідуальний творчий продукт, підтримає всі Ваші нестандартні ідеї та назавжди збереже незабутні миті, які будуть супроводжувати Вас впродовж свята. 

Ми – творча група, що займається відеозйомками міні-фільмів сімейного характеру, а саме: весільних святкувань, романтичних прогулянок (love story) та сімейних історій. 
Наше кредо – все можливо! І бажання понад усе! 
Все починається з розробки ідеї. Потім відбувається пошук можливостей та планування дій для реалізації конкретного проекту. Слід зазначити, що успіх залежить від готовності команди. Готовність включає в себе: визначення ключових моментів, усвідомлення поставлених задач та взаємодію усіх ланок творчого процесу. Не менш важливу роль відіграють смак, бачення зображення та практичний досвід. І саме ці фактори формують особистий стиль та наше професійне ставлення до процесу в цілому. 
Ми постійно розвиваємося та вчимося в даній сфері. Це дає змогу покращувати якість всіх етапів виробництва, починаючи з постановки задачі, формування сюжету, написання сценарію та самого процесу зйомки, закінчуючи фінальною post-обробкою та презентацією кінцевого продукту. 
Створення фільму – це цікавий, багатогранний та плідний процес, який має на меті повністю передати усі почуття, які виникають між двома закоханими. Не варто приховувати емоцій, тому що вони – першооснова. З їх допомогою утворюються безліч невидимих деталей-пазлів тієї великої сили, що зветься любов. Зустрічайте свої другі половинки та збирайте прекрасні картини життя.Наша адреса: м.Івано-Франківськ

Телефон: +38 (095) 845-04-20, +38 (098) 925-35-05, +38 (099) 608-52-20

E-mail: info@filmday.com.ua


Шановні відвідувачі, ми будемо дуже вдячні якщо ви повідомите, що знайшли інформацію на порталі Weddings.if.ua

Для звязку з виконавцем УВІЙДІТЬ в персональний кабінет або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ

Фотогалерея

Написати відгук

    Погано           Добре