Агенція"Тутті-Фрутті",шоколадні фонтани,фруктові композиції
Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Агенція "Тутті-Фрутті",шоколадні фонтани

  • Агенція "Тутті-Фрутті",шоколадні фонтани

1 відгуків

Якщо ви бажаєте здивувати своїх гостей, зробити свято цікавим та незабутнім - ми пропонуємо Вам вишукані, неповторні та смачні прикраси: фонтани для напоїв, фруктові композиції та букети, шоколадні фонтани, карвінг.

За 5 років, що ми існуємо на ринку, ми отримали значний досвід роботи в усьому західному регіоні України. Головне, на чому ми зосереджуємо зусилля – це створення ексклюзивних композицій та букетів з фруктів, шоколадні фонтани та карвінг, фонтани для напоїв та льодові фігури, які забезпечують солодке задоволення всім учасникам свята.

Ми маємо власний унікальний стиль створення фруктових композицій та букетів, забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, створюючи ексклюзивні композиції з урахуванням його побажань.

Ми займаємось створенням ексклюзивних фруктових букетів та композицій, оформленням фруктово-шоколадних фуршетних столів до різноманітних святкових подій (весілля та дні народження, презентації та корпоративи, випускні вечори, фуршети та ін.).Наша адреса: м.Івано-Франківськ

Телефон: (095) 48-38-445, (098) 227-86-60

Наш сайт


Шановні відвідувачі, ми будемо дуже вдячні якщо ви повідомите, що знайшли інформацію на порталі Weddings.if.ua

Для звязку з виконавцем УВІЙДІТЬ в персональний кабінет або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ

Фотогалерея

Написати відгук

    Погано           Добре