Весільний банкет в Івано-Франківську з нами організувати легко
Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Весільний банкет


Станіславська сироварня

Станіславська сироварня

"Кавовий Кейтеринг"

"Кавовий Кейтеринг"

Caramella солодкий кейтеринг

Caramella солодкий кейтеринг

Krona Catering

Krona Catering

Бармен-шоу

Бармен-шоу

Виномаркет "WINETIME"

Виномаркет "WINETIME"

Кейтерінг Good Food

Кейтерінг Good Food

Компанія "Два шоколади"

Компанія "Два шоколади"

Кондитерська "Арабеска"

Кондитерська "Арабеска"

Показано з 1 по 15 з 17 (всього 2 сторінок)

Ресторан для весілля вибрати не так вже й просто - хоча б тому, що не всі заклади підходять до весільного банкету. Як же вибрати ресторан для проведення весільного банкету?

Кращі ресторани для весілля повинні об'єднувати в собі кілька важливих переваг. По-перше, місце розташування ресторану має бути відповідним. Де ви хочете святкувати весілля? У приміському кафе на відкритому повітрі або в класичному міському ресторані? Важливий і дизайн залу: він повинен бути не тільки красивим, але і гармонійно поєднюватись зі стилем вашого свята. Увагу потрібно звертати на все: меблі, освітлення, текстиль, посуд. Звичайно, важливий і сервіс! Саме тому перед укладанням договору про оренду залу (або цілого ресторану) де буде проводитись весільний банкет,потрібно вивчити відгуки клієнтів закладу і провести зустріч з адміністратором. До речі, якщо вас не влаштовує кухар, меню, посуд, декоративне оздоблення (або щось ще), обговоріть з адміністрацією ресторану можливість заміни.

Якщо ви дещо обмежені рамками бюджету, для весільного банкету ви можете вибрати недорогий ресторан. Наприклад, затишне невелике кафе цілком підійде для сімейного весільного святкування!

 А ось послуги кейтерингу на весіллі будуть точно до речі! Особливо якщо після одруження вас і ваших гостей чекає масштабна святкова вечеря (або обід).

Кейтерінг, що представляє собою організоване виїзне обслуговування урочистих обідів і вечерь, позбавить вас від турбот, пов'язаних з частуваннями для учасників весілля! Вам не доведеться піклуватися про страви, напої, кухарів, про офіціантів і навіть про сервіровку святкових столів. Звичайно, варто звертати увагу тільки на перевірені організації кейтерингу з хорошими відгуками клієнтів (на щастя, в нашому місті таких організацій чимало). Найчастіше кейтеринг обслуговування здійснюється, наприклад, мережею відомих в місті ресторанів, так що про репутацію і як кейтерингових послуг дізнатися буде не так вже й складно.

Діапазон цін на послуги весільного кейтерингу широкий. Для початку вам варто визначитися, яка саме трапеза буде супроводжувати ваш весільне свято і скільки гостей відвідають весілля. Чи буде це класична вечеря на 50 персон або легкий весільний фуршет на 15 чоловік?

Одним словом обирайте кейтерінг в Івано-Франківську та відпочивайте на власному весіллі,про ваших гостей подбають спеціалісти.