Ресторани Івано-Франківськ. Банкетні зали та урочистих подій
Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Банкетна зала


Будьмо

Будьмо

Шуба-town

Шуба-town

Ресторан "Bellissimo"

Ресторан "Bellissimo"

Ресторан "Chateau Royal"

Ресторан "Chateau Royal"

Ресторан "Лейбова гора"

Ресторан "Лейбова гора"

Ресторан "Червона калина"

Ресторан "Червона калина"

Lounge-Bar "Bechamel"

Lounge-Bar "Bechamel"

Антикварня "ШпиндеL"

Антикварня "ШпиндеL"

Банкетний зал "Ювілейний"

Банкетний зал "Ювілейний"

Показано з 1 по 15 з 88 (всього 6 сторінок)

Ознака гарного весілля - веселі і смачно нагодовані гості. Тому що на голодний шлунок і розваги здаються не такими цікавими. Тому одним з перших пунктів у списку передвесільних справ стоїть вибір ресторану. Як же вибрати з цього розмаїття ресторанів на весілля той заклад, який візьме на себе відповідальність прийняти ваших гостей?

Як обрати найкращі ресторани Івано-Франківська?

Зверніться до Інтернету. Проведіть ретельні дослідження на предмет закладів в вашому місті. Порівняйте запропоновані послуги, страви і середні чеки, оглянете інтер'єр ресторану на фото. До речі, інтер'єр - це дуже важливий момент. Інтер'єр повинен відповідати стилю вашого весілля і, хоча б частково, її тематиці. Інакше декораторам доведеться доповнюючи приміщення декором, а фактично створити новий інтер'єр, використовуючи складні, а отже, дорогі конструкції.
Після першого етапу у вас на увазі має залишитися кілька ресторанів, які ви можете обійти особисто. Повечеряти там, щоб оцінити смак страв і роботу персоналу, поговорити з адміністратором і уточнити, чи не заброньовано чи ще цей ресторан на обрану вами дату весілля.
В принципі після цього вам залишається тільки подумати і зрозуміти, яке з закладів повністю задовольнило вас за такими параметрами: інтер'єр, кухня, професіоналізм персоналу, ціна.
Вибравши кращий варіант, не тягніть із замовленням. Хороші місця швидко йдуть, особливо в гарячий весільний сезон. Буде прикро після довгих мук вибору позбутися ідеального закладу тільки тому, що хтось виявився спритнішим за вас.

Якщо ви плануєте весілля на природі, то пам'ятайте про те, що деякі ресторани надають послуги кейтерінгу.

Простіше кажучи, якщо вам подобається все: кухня, ціни, робота персоналу, а фактично не влаштовує тільки місце розташування закладу, ви можете домовитися, щоб ресторан приїхав до вас.
При розмові з адміністратором ресторану, не забудьте уточнити, як у них вирішується питання алкоголем. Чи можна вам буде привезти свій або його обов'язково купувати тільки в ресторані? Це важливе питання, тому що від його рішення суттєво залежить розмір ваших витрат на банкет.