Весільна поліграфія Івано-Франківськ. Каталог послуг
Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Весільна поліграфія


Показано з 1 по 15 з 16 (всього 2 сторінок)

Коли ви вже визначилися з датою весілля і знаєте, яка кількість гостей буде запрошено, варто продумати не тільки стиль святкової події і його колірну палітру, а й всі необхідні аксесуари. Адже красиве та вражаюче весілля складається з маси приємних та оригінальних деталей і просто неможливе без весільної поліграфії. Пам'ятайте, що перша думка гостей про ваш урочистий захід сформується саме завдяки їм.

Вже в далекому минулому ті часи, коли досить було купити весільні запрошення зі стандартними картинками із зображенням келихів, сердець або лебедів, і підписати їх від руки. Весільна поліграфія в Івано-Франківську та інших містах країни вже давно вийшла на зовсім новий і інший рівень, так що серед тисяч різноманітних дрібниць кожна наречена зможе знайти необхідне для свого незабутнього та стильною весілля: запрошення, гостьові альбоми, книги побажань, банкетні картки та багато іншого.

Необхідну поліграфію молодята можуть вибирати як з каталогу готової продукції, так і замовити ексклюзивну розробку з урахуванням всіх своїх побажань. Так як правильний вибір аксесуарів починається з мрії і натхнення.Перед безпосереднім вибором всього необхідного,  радимо переглянути численні приклади весільні запрошення,посадкових карток, бонбоньєрок, номерів для святкових столів, весільного меню, винних карт і всього того, що неодмінно доповнить вишукане оформлення вашого весілля.

В першу чергу необхідно визначитися з дизайном весільних запрошень, адже саме з них і починається весілля, і це - перше, що побачать ваші гості. Визначтеся з форматом, який колір або поєднання відтінків вам подобаються, якими мають бути матеріали і фактура. Розсилати запрошення краще за все не пізніше ніж за місяць-два до торжества. Також буде дуже гарно, якщо в єдиному стилі і одній колірній гамі із запрошеннями буде витримана і інша поліграфія, наприклад, банкетні картки та план розсадження на весілля.

Ще одне оригінальне і креативне рішення - весільні шкатулки. Останні кілька сезонів вони стали незамінним весільним атрибутом. У них не тільки ефектно підносити обручки, але і зручно зберігати всю весільну поліграфію - від карток save the date до номерків на столах, і навіть бутоньєрки.
Весільні запрошення Івано-Франківськ

Також радимо придивитися до книги побажань на весілля. Вона збереже в собі всі теплі побажання гостей на довгі роки і буде дарувати молодятам радісні спогади. Дизайн гостьової книги ви можете придумати самостійно або замовити її вже в готовому вигляді.

Вибирайте кращих фахівців, яким можна доручити всі весільні паперові клопоти, в нашому каталозі. Для самого чудового дня у вашому житті вони підготують ексклюзивні аксесуари та деталі, що ідеально підходять стилю вашого весілля, в розумні терміни!