Арт-кафе "GENEZA" Коломия. : адреса, телефон, відгуки
Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Арт-кафе "GENEZA"

  • Арт-кафе "GENEZA"

0 відгуків

Що може бути краще, аніж перед початком трудового дня випити філіжанку ароматної кави та смачно поснідати в справжньому осередку митців?

Арт-кафе «Geneza» зручно розташувалося в самому серці міста Коломиї, неподалік відомого музею писанкарства. Ми починаємо свою роботу вже о 8 годині, тому радо зустрічаємо гостей на сніданок. Гарний настрій на весь день, ароматну каву й смачний сніданок гарантуємо.

Арт-кафе «Geneza» — це справжній осередок мистецької аудиторії у місті Коломиї, де часто проходять зібрання відомих письменників, презентації книг та виступи музикантів. Саме тут ви зможете ближче познайомитися зі своїми кумирами та відомими людьми міста. Для великих компаній та молоді в нас проходять цікаві ігри, такі як монополія, мафія, Cash Flow та безліч інших. Біля барної стійки у нас зручно розташувалася маленька крамничка з сувенірами, де ви можете придбати милі та цікаві дрібнички для своїх коханих та рідних серцю людей.

«Geneza» — це місце творчих людей, цікавих ідей та прихильників таланту українських виконавців та письменників. Саме у нас ви можете відвідати різноманітні майстер-класи, подивитися цікаві фільми, знайти нових друзів та вільно спілкуватися поміж собою.Наша адреса: Коломия Проспект Чорновола, 26

Телефон: +38 (068) 210-06-31


Шановні відвідувачі, ми будемо дуже вдячні якщо ви повідомите, що знайшли інформацію на порталі Weddings.if.ua

Для звязку з виконавцем УВІЙДІТЬ в персональний кабінет або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ

Написати відгук

    Погано           Добре