Подарунки на весілля, цікаві ідеї та де можна їх придбати
Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Подарунки


Агенція "Червона шафа"

Агенція "Червона шафа"

Арт-кафе "GENEZA"

Арт-кафе "GENEZA"

Дизайн-студія "Амур"

Дизайн-студія "Амур"

Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Весільні подарунки завжди мають специфічні особливості, тому вибрати такий подарунок дуже не просто. Зазвичай, річ, яка дарується нареченій і нареченому, повинна бути важлива для них двох. У цьому випадку, важлива не ціна подарунка, а сенс, який ви вкладаєте в нього. Як правило, вибір такого подарунка обмежується речами, які стануть в нагоді в господарстві або будь-якими оригінальними предметами інтер'єру. Але все ж, ця умова зовсім не обов'язково дотримуватися. Такі подарунки давно в минулому!

Молода сім'я, з якою ви підтримуєте дружні стосунки, безумовно, оцінить оригінальні та прикольні подарунки на весілля, які будуть викликати у них загальні асоціації і теплі спогади про найголовніше дні у своєму житті.
Хочете зробити оригінальний і незвичайний подарунок молодятам? Порадуйте їх унікальною картиною з їх зображенням, яка зроблена з солодкого чорного або білого шоколаду на основі натуральних барвників. Адже це так романтично! Вони із задоволенням поласують таким прекрасним весільним подарунком після закінчення весілля. Ви також можете розглянути варіант  різноманітних статуеток з шоколаду і гравірування цукерки, які наповнять ваш подарунок на весілля неординарним змістом. Не варто дарувати в якості весільного подарунка столові прилади або елементи інтер'єру - це занадто банально. Краще виберіть креативні ложки, чашки, чарки або китайський фарфор, незвичайний годинник або штучні статуетки. Такий подарунок буде оригінальним і запам'ятається надовго.
Також не забудьте обміркувати свою святкову промову і подбайте про гарне оформлення вашого подарунка - ці важливі деталі мають велике значення.