Постановка першого танцю Івано-Франківськ. Контакти, ціни, фото
Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Постановка першого танцю. Хореографи


Хореограф Валерія

Хореограф Валерія

Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)

Весільний танець молодят івано франківськ

Весільний танець молодят — це ще один крок до подружнього життя, а не банальна данина мінливій моді. Таке єднання душ, яке живе в серцях під час рухів під музику, запам'ятається на все життя. Тому він повинен стати яскравою, зворушливою та абсолютно приголомшливою подією. Тільки неповторна казка вашого кохання та професіоналізм кваліфікованих хореографів зроблять його справді прекрасним! Але пам’ятайте, не потрібно нервувати та перейматись «оцінками» рідних – насолоджуйтесь кожним моментом і можливістю виразити своє кохання через рух та емоції.

Обрати танець варто відштовхуючись не від моди та стандартів, а суто ваших побажань. Ви драйвова пара і завжди обираєте гамірні вечірки й полюбляє гучну музику — ідеальним варіантом буде рок-н-рол або ж джайв. Віддаєте перевагу сучасній хореографії — оберіть щось легке, невимушене та насичене емоціями без надскладних рухів. Ви романтики, які полюблять спокійну музику, легку та стриману – тоді для вас щось «повітряне» та спокійне. Однак існують кілька найпопулярніших видів, що вважають за краще танцювати більшість – один з яких весільний танець вальс для молодят, який, в ідеалі, вміє танцювати майже кожен. Тим паче, що існує декілька його видів, як Фігурний Вальс, Віденський Вальс, Вальс-Бостон, та інше. Він може бути достатньо швидким або повільним, романтичним та ідеально пасуватиме до святкування у класичному стилі, де наречена в пишній сукні, наречений у фраці, гості у вечірньому вбранні та ще багато іншої весільної атрибутики.

Весільний танець — це не просто рухи, а маленька історія відносин, почуттів й взаємодій в парі молодят. Він не тільки може розповісти, а й передати весь спектр почуттів і емоцій, які не висловити словами та зможе наповнити вас новими враженнями та почуттями одне до одного. Те, що варто спробувати, навіть, якщо ви певні – «танці - не ваша стихія».

Постановка першого весільного танцю

Постановка весільного танцю — це не просто завчені рухи, це гармонія всього — ідеальної музики саме для вашої пари, відточених та плавних рухів чи дратвових «па», які ідеально будуть поєднувати темперамент молодят та загальну атмосферу свята і не вибиватимуться з загальної тематики весілля.

При постановці танцю вдається продумати вихід пари, геометрію рухів та виконання до найменших дрібниць. І важливо, провести останню репетицію «при повному параді» у весільному вбранні, щоб знати, чи буде вам комфортно та легко танцювати.

Вам не варто перейматись, що вам знадобиться декілька місяців, щоб вивчити танець — в ідеалі на все потрібно від до 10 годин, залежно від ваших вмінь, бажання, складності номера та композиції, яку ви обрали для виступу.  Але постановка першого танцю не повинна залишатись на останній момент, коли у вас так достатньо різноманітних весільних клопотів. 

До того ж, постановочний весільний танець, відео якого переглядатимете згодом, буде виглядати неймовірно та нагадуватиме вам про ті чудові моменти свята. Звертаючись за допомогою в постановці весільного танцю до високопрофесійного тренера, можете бути певні, що вас навчать всім необхідним азам танцювального мистецтва, та й музику підберуть по духу, з огляду на переваги пари, та й сам весільний танець стане виразним уособленням ваших унікальних почуттів. Тож, використавши всі поради, які вам пропонує весільний портал в місті івано-франківськ, вам вдасться досягти неабиякого рівня — ваш перший «сімейний» танець стане справжньою окрасою вечора. Так вам вдасться зобразити всі ваші почуття, емоції та отримати тільки приємні та романтичні спогади про подію.