"Пустовіт та Качинський" - ведучі на весілля Івано-Франківськ
Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Ведучі "Пустовіт та Качинський"

  • Ведучі "Пустовіт та Качинський"

0 відгуків

Загальний стаж роботи у Ігоря та Влада близько 12-ти років. За спиною - досвід ведення різноманітних заходів, таких як: корпоративи для Збірної України з біатлону (двічі, 2012р. 2013р.); Захід "Найбільша марка України", для книги рекордів України, під час Євро 2012р., на Софіївській площі, м.Київ; Кубок Україну з фрі-файту, на Буковелі 2014-2015рр..; Модні покази для телеканалу HD-FashionOne Україна, на Буковелі, 2013 р.

А ще велика кількість Днів міста, різноманітних концертів, корпоративів, та вечірок за участю зірок української естради, благодійних заходів, тематичних вечірок. Досвід роботи на радіо. Досвід роботи на телебаченні.

Вам потрібно якісно проведене весілля? Ми його вам організуємо! Немає значення місце чи тематика свята. Значення має тільки загальний настрій, який ми беремо на себе! Не заморочуйтесь з формальностями наперед, просто подзвоніть нам і ми все узгодимо індивідуально, ще й порадимо як буде краще. "Пустовіт та Качинський" - попросите добавки. До зустрічі.Наша адреса: Івано-Франківськ

Телефон: +38(097) 99-80-336


Шановні відвідувачі, ми будемо дуже вдячні якщо ви повідомите, що знайшли інформацію на порталі Weddings.if.ua

Для звязку з виконавцем УВІЙДІТЬ в персональний кабінет або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ

Фотогалерея

Написати відгук

    Погано           Добре