Агенство "Мега-Тур" Івано-Франківськ,послуги,ціни,контакти
Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Туристичне агенство "Мега-Тур"

  • Туристичне агенство "Мега-Тур"

0 відгуків

Агенство кращих турів "Мега-тур" Україна.

Мега-тур- це професійний колектив,який гарантує вам надійність,високу якість роботи,індивідуальний підхід до кожного туриста і повну відповідальність перед всіма,хто скористався послугами нашої компанії. Спектр наших послуг широкий-пляжний відпочинок,гірськолижні курорти,екскурсійні,паломницькі,лікувально-оздоровчі тури,великий досвід в організації весільних подорожей, виїзних церемоній, семінарів і корпоративів закордоном та по Україні. Наші партнери -надійні і компетентні.З нами -безпечно,зручно і вигідно! Ми працюємо на ринку туризму вже 5 років.

Виїзна реєстрація шлюбу - це прекрасна можливість зробити весілля індивідуальним, не схожим на сотні інших. Цьому ми приділяємо максимум уваги!

Відмовляючись від звичних слів реєстратора шлюбу в ЗАГСі, Ви будете мати унікальний сценарій, написаний спеціально під Вас. Це підкреслить індивідуальність Вашої пари. Залежно від побажань молодят місцем проведення виїзної реєстрації шлюбу може стати як щось традиційне, так і вельми несподіване.

Ми підберемо для вас райське містечко, те саме, де Ви вимовите клятви у вічній любові і вірності, те саме, куди Ви запросите сотню гостей, замість п'ятнадцяти дозволених хвилин в ЗАГСі. Звичайно, найчастіше пари таки вибирають для проведення церемонії щось миле і дуже романтичне.Наша адреса: м.Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 28

Телефон: +38 (0342) 73-83-71, +38 (050) 267-08-10, +38 (066) 048-25-53

E-mail: megatour@com.if.ua

Facebook


Шановні відвідувачі, ми будемо дуже вдячні якщо ви повідомите, що знайшли інформацію на порталі Weddings.if.ua

Для звязку з виконавцем УВІЙДІТЬ в персональний кабінет або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ

Фотогалерея

Написати відгук

    Погано           Добре