Візажисти Івано-Франківськ. Найбільший каталог, фото, контакти
Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Візажисти


Візажист Alice Makeup

Візажист Alice Makeup

Візажист Ірина Говера

Візажист Ірина Говера

Візажист Валерия Горюк

Візажист Валерия Горюк

Візажист Тетяна Дульська

Візажист Тетяна Дульська

Візажист Уляна Дзьоба

Візажист Уляна Дзьоба

Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)
Навіть, якщо ви певні, що ви «майстер на всі руки» і створити стильний макіяж для вас не є проблемою, то ви ж не будете сперечатись з тим, що в такий важливий, хвилюючий та напружений день, хоч і з безліччю позитивних емоцій та ейфорією, зробити собі стильний весільний макіяж самостійно буде просто нереально. І на варто розраховувати на подруг. Тим паче, для цього потрібно мати цілий «арсенал» професійної косметики.

Тому ідеальним варіантом буде — звернутись до професійних візажистів. Адже тільки тоді ви будете певні в тому, що на такій важливій події вашого життя ви буде просто «бомбезно» виглядати — ваш наречений знову закохається в вас, а ваші гості будуть збиті з ніг від настільки прекрасно підібраного, ідеально завершеного весільного образу.

І тільки професійний візажист зможе забезпечити вам не тільки стильний, але й стійкий макіяж. А це дуже важливо, адже наречена буде «у русі» протягом всього дня і весь цей час макіяж на її обличчі повинен зберігати свою привабливість. Само собою, ні про який дискомфорті не може бути й мови — фахівець зробить так, щоб наречена не відчувала присутність надмірної косметики та засобів на своєму обличчі, і вони не зможуть викликати як шкірне чи нервове роздратування, і не зіпсують дівчині все свято.

А все тому, що візажисти використовують у роботі тільки найкращу брендову косметику від провідних виробників. І в арсеналі професіонала завжди присутні ідеальні для вас косметичні засоби, які точно не знайдуться у вашій косметичці «на кожен день», і саме вони зроблять весільний образ дівчини максимально ефектним. До того ж, ви будете певні в їх безпечності — всі засоби закуповуються в приватному порядку безпосередньо у виробника — це ознака хорошого професійного візажиста.

До того ж, професійні навички візажиста, які він використовує щодня на практиці, зможуть забезпечити ідеальний макіяж, який відповідатиме зовнішності нареченої та її образу в цілому. Майстер візажу володіє великою кількістю стилів та технік нанесення макіяжу, які допоможуть виконати його справді якісно та ідеально, з урахуванням особливостей зовнішності, кольоротипу шкіри, недоліків та переваг зовнішності. Слід також пам'ятати про те, що все візажисти є творчими людьми, а тому завжди готові підказати та порадити своїм клієнткам щось зовсім нове та незвичайне. А при необхідності — make-up спеціалісти можуть приїхати до вас додому.