Весільний букет, оформлення та флористика Івано-Франківськ
Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Флористика


Показано з 1 по 15 з 43 (всього 3 сторінок)

Флористика на весіллі - це одна з основних статей декору і часто досить істотна частина весільного бюджету. Якщо тільки ви не замінили квіти на паперовий або якийсь інший декор, то без хорошого флориста на весіллі вам не обійтися.

Мабуть, найважливіший елемент, який весь весільний день буде на увазі, потрапить на багато фото і, зрозуміло, на відео, - це букет нареченої. Він повинен бути не тільки красивим, але і зручним для королеви свята, адже їй доведеться тримати його в руках не одну годину. Крім того, букет нареченої повинен володіти достатньою стійкістю, щоб він не зів'яв ще до урочистої церемонії під час прогулянки і фотосесії.

Інша весільна флористика повинна гармоніювати і з букетом нареченої, і з декором весілля, її стилем і концепцією. Наприклад, якщо ви робите весілля в стилі рустик, то троянди будуть виглядати тут трохи дивно. Але хороший флорист завжди знайде вихід і запропонує вам альтернативу: якщо вже ви так хочете саме троянди, то використовуйте в декорі кущові, вони дуже мило виглядають і не зруйнують рустикальну тематику.

В ідеалі декоратори і флористи на вашому весіллі повинні бути якщо не з однієї компанії, то абсолютно точно працювати в команді і тісно співпрацювати один з одним.

Весільна флористика Івано-Франківськ.Як обрати флориста?

Наша постійна порада, з якого починаються пошуки будь-якого весільного фахівця: перегляньте портфоліо і зробіть попередній вибір на основі фото. Зверніть увагу, щоб були не тільки фото окремих квіткових композицій, букетів і бутоньєрок, а й фото флористики вже в інтер'єрі, в процесі весілля.

При особистій зустрічі опишіть флориста стиль, тематику і концепцію вашого весілля, озвучте передбачуваний бюджет, який ви можете виділити на квіткове оформлення та подивіться, які варіанти він вам запропонує.

Запитайте, які сезонні квіти флорист порадив би вам для економії бюджету. Уточніть питання доставки букета і бутоньєрки нареченому, квіткових композицій в ресторан, прикраси весільної арки і місця церемонії. Поцікавтеся, чи є можливість замовити букет-дублер, якщо він вам потрібен. Уточніть терміни, коли ви ще можете внести зміни щодо складу букета або кількості квіткових композицій.

Вибираючи флориста на весілля, пам'ятайте, що квіткове оформлення зовсім не обов'язково має бути дорогим. Хороший флорист обов'язково підбере для вас оптимальне співвідношення ціни і якості квіткового декору і зробить все, від нього залежне,щоб ваше свято було прикрашене гарно та зі смаком.