Весільний декор Івано-Франківськ. Оформлення весілля професіоналами
Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Весільний декор


Показано з 1 по 15 з 27 (всього 2 сторінок)

Більшість весільних організаторів солідарні в тому, що весільний декор - одна з найважливіших статей весільних витрат. Ніяк не можна занадто економити на оформленні весілля і, тим більше, нехтувати ним взагалі. Декор весілля відображає стиль і тематику та дозволить гостям з головою зануритися з реальності в дещо інший світ - світ вашої нової сім'ї.
Тому дуже важливо знайти декоратора з почуттям смаку і з творчим настроєм, який зуміє зрозуміти ваші задумки і підкреслити їх, використовуючи сучасні матеріали і можливості.
Кілька порад щодо вибору весільного декоратора в Івано-Франківську.
Весільний декор Івано-Франківськ.
Не завжди варто довіряти відгуками.
Якщо на фото у декоратора ви бачите чудові роботи, а відгуки говорять про зворотне, або ж, навпаки, роботи залишають бажати кращого, а відгуки марнують позитивні емоції - варто задуматися.
Головний орієнтир - фотографії з роботами декоратора.
За ним ви зможете зробити адекватні висновки про професіоналізм фахівця. Маленька підказка: завантажте кілька робіт декоратора в пошук за картинками в Google. Завдяки цій маленькій хитрості, ви зможете визначити, чи точно роботи належать саме йому.
Обговоріть розцінки і якомога конкретніше.
За додавання в гірлянду парочки метеликів на ваше прохання з вас можуть запросити вельми чималеньку додаткову плату. Краще домовитися про все на березі, щоб уникнути згодом таких сумнівних сюрпризів.

Пам'ятайте про те, що оформлення весіль можливо не тільки живими квітами, які часом коштують нечувано дорого. Зараз існують сотні варіантів прикраси з використанням тканини, стрічок, мішковини, паперу, дерев'яних та інших матеріалів. Найголовніше, щоб весільний декор ідеально відповідав стилю і тематиці вашого свята, а з чого він буде виконаний, по суті, не так вже й важливо.

Якщо ви любите майструвати щось своїми руками, то можете домовитися з оформлювачем, що частково самі підготуєте атрибутику. Наприклад, самостійно ви можете зробити бонбоньєрки або фото-бутофорію. В даному випадку ви отримуєте відразу два плюси: по-перше, вносите в весільне дійство частинку своєї душі, а по-друге, економите на роботі декоратора, що, як не крути, завжди до речі.