Весільний кортеж Івано-Франківськ: лімузини, ретро машини, прокат авто
Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Кортеж


Перевезення VIP

Перевезення VIP

Весільний кортеж "Cortege.if"

Весільний кортеж "Cortege.if"

VIP кортеж

VIP кортеж

Весільний кортеж

Весільний кортеж

Весільний кортеж

Весільний кортеж

Весільний кортеж MAZDA 6

Весільний кортеж MAZDA 6

Показано з 1 по 15 з 24 (всього 2 сторінок)

Весільний кортеж – обов’язковий атрибут розкішного весілля

Кожна дівчина мріє про красиве та незабутнє весілля. Адже саме тоді повністю змінюється її життя. Ще з дитинства ми усі плануємо цей прекрасний та незабутній день. Усім, без заперечень, відомо, що кожна представниця прекрасної статі хоча би раз у житті уявляла себе в образі нареченої. Біле плаття, красивий букет, а також інші весільні атрибути зроблять цей день незабутнім.
Готуючись до весілля, важливо пам’ятати про кожну дрібницю. Необхідно залучити спеціалістів, без яких це свято неможливе. Перукарі, візажисти, фото та відео оператори, весільний кортеж оренда – ще не усі помічники організатора весілля. Важливо, щоб усі ці люди були спеціалістами та майстрами своєї справи.

Важливе місце у процесі підготовки до свята займає весільний кортеж. Найчастіше саме наречений обирає святковий автомобіль. Адже його, перш за все, цікавить клас та потужність машин. Існує безліч марок автомобілів, які користуються популярністю на весіллях. Декому подобаються лімузини, хтось обирає джипи або ж старовинні карети а хтось надає перевагу ретро авто на весілля. Про весільний кортеж варто подбати завчасно теж. Все залежить від того, які автомобілі будуть на Вашому святі. Адже варто пам’ятати, що весілля не лише у Вас! Кількість машин залежить від кількості гостей, яких Ви запросите.

Як відомо, наречені завжди їдуть на окремих автомобілях. Уже після реєстрації шлюбу подружжя їде разом. Наречена часто самостійно прикрашає весільний автомобіль, інколи вона довіряє цю справу дизайнеру. Святковим може бути будь-який автомобіль. Головне правильно стилізувати його під тематику Вашого весілля. Не варто забувати, що дуже часто машина молодят бере участь у багатьох фотосесіях. Тому будь-які дефекти будуть свідчити про невдалі кадри. Варто пам’ятати, що оренда весільного кортежу передбачає встановлення технічної спроможності автомобіля. Тому потрібно ознайомитися із технічним паспортом, щоб пересвідчитися, що під час подорожі не буде неприємних сюрпризів.
Здавна карети, а і згодом автомобілі, на яких молоді їхали під вінець, прикрашали кольоровими стрічками, квітами. Зараз найчастіше прикрашають декором із живих квітів. Найчастіше при виборі автомобіля надається перевага машинам класичних кольорів – чорному, білому, червоному. Хоча дехто хоче відрізнятися, а тому обирає автомобілі зовсім нетипових кольорів.
Важливо пам’ятати, що у день Вашого весілля можна здійснити подорож на будь-чому. Наречені лише повинні дотримуватися обраного стилю свята.

Весільний кортеж в Івано-Франківську – просто, легко та доступно

У нашому місті, як Ви самі, напевно, зауважили, є велика кількість агентств, які займаються орендою автомобілів. Для того, щоб полегшити пошук доступних машин на весілля, ми збираємо усі агентства у нашому каталозі на Weddings.if.ua. Саме тут Ви зможете без жодних зусиль обрати саме ту організацію та авто своєї мрії, яка найбільше Вам до вподоби.
Для кращого розуміння специфіки оренди машини на весілля Івано-Франківськ, ці агентства зібрали та упорядкували фото своїх авто, коротко описали їх спроможності та вказали цінову категорію. Для встановлення детальної інформації та призначення зустрічі з клієнтами, подано номери телефонів.

Весільний кортеж Івано-Франківськ – особливий атрибут вашого весілля!