Весілля в Івано-Франківську з нами організувати легко!
Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Ми пропонуємо переглянути "Каталог послуг", який допоможе Вам організувати весілля зручно,легко та цікаво!!!

1.Організація весілля.
Ви знайдете такі послуги та спеціалістів як:весільні агенції,весільний координатор,організація та оформлення освідчень в коханні,організація весілля,івент-агенції,студії декору та флористики.

Пропонуємо переглянути каталог  "Організація весілля" 

2.Весільний декор.

Допоможуть в оформленні весілля спеціалісти з декору та дизайну,флористи.В каталозі представлені:салони флористики та декору,оренда весільного декору,спеціалісти з оформлення виїзної церемонії,прокат арок,оформлення банкетних залів та ін.

Пропонуємо переглянути каталог "Весільний декор"


3.Розважальна програма.

В даному каталозі представлені: ведучі на весілля,послуги тамади,музиканти,шоу-програма,музичний супровід виїзної церемонії,фаєр-шоу,виступи фокусників,бармен шоу,музичні колективи та співаки,послуги Міми та ін.

Пропонуємо переглянути каталог "Розважальна програма"

4.Весільні аксесуари.

Даний каталог допоможе обрати різноманітні весільні аксесуари,які так важливі для досконалого вашого весілля.Весільні запрошення,свічки для вінчання,прикраси,бонбоньєрки,підставки для обручок,весільні прикраси,аксесуари для фотосесії та ін.

Пропонуємо переглянути каталог "Весільні аксесуари"

5.Фото-зйомка.

Шукаєте фотографа,це ж такий важливий вибір для проведення весілля?В каталозі фото-зйомка ми збираємо інформацію про всіх фотографів нашого міста та області.Для того щоб ви змогли обрати легко обрати для вашої події найкращого спеціаліста.

Пропонуємо переглянути каталог "Фото-зйомка"

6.Весільний кортеж.

Весільний кортеж на будь який смак,та прокат авто на будь яку подію,всі види авто пропонуються в каталозі "Весільний кортеж".Лімузини,ретро авто,Vip перевезення,прокат джипів,мерседес,кабріолети та ін.

Пропонуємо переглянути каталог "Кортеж"

7.Весільна випічка.

Весільний торт вашої мрії та солодощі на весілля (весільний торт,короваї,кап-кейки,макаруни,тістечка,кенді-бари,cake pops,пряники та ін.)Найкращих спеціалістів та кондитерів на будь який смак,ви знайдете в каталозі "Весільна випічка".

Пропонуємо переглянути каталог "Весільна випічка"

8.Відео-зйомка.

Відеооператори на весілля та відео зйомка весілля на будь який смак.В каталозі представлені відеооператори,студії,фотостудії.Зйомка весілля,Love story,хрестини,дні народження,випускні та ін.

Пропонуємо переглянути каталог "Відео-зйомка"

 

9.Весільна поліграфія.

Весільні запрошення,листівки,картки для розміщення гостей,листівки та запрошення ручної роботи,коробки для випічки та ін.ви знайдете в каталозі "Весільна поліграфія".

Пропонуємо переглянути каталог "Весільна поліграфія"

10.Подарунки.

Які обрати подарунки на весілля?Завжди виникає багато запитань з цього проводу.Ми пропонуємо переглянути каталог "Подарунки" та знайти цікавий та оригінальний подарунок.

Пропонуємо переглянути каталог "Подарунки"

11.Банкетна зала.

Ресторани Івано-Франківська,банкетні зали,весільне шатро,на будь який смак та цінову політику.В каталозі ви можете переглянути фото,знайти місце знаходження та переглянути відгуки про заклади.

Пропонуємо переглянути каталог "Банкетна зала"

12.Весільний банкет.

В організації весільного банкету вам допоможе інформація представлена в даному каталозі.Організація весільного столу,солодкі столи,селянські столи.Організація фуршетів,кенді-бари,шоколадні фонтани,кулінарія та ін.

Пропонуємо переглянути каталог "Весільний банкет"

13.Флористика.

Весільний букет,оформлення весілля,флористика на весілля,живі квіти та ін.Студії флористики та флористи Івано-Франківська.Все що потрібно для вашого свята.

Пропонуємо переглянути каталог "Флористика"

14.Медовий місяць.

Як без весільної подорожі та медового місяця.У виборі найкращої подорожі та отримати незабутні враження,вам допоможуть спеціалісти.Тур-фірми Івано-Франківська,адреси,контакти,акції та відгуки клієнтів.

Пропонуємо переглянути каталог "Медовий місяць"

15.Ювелірні вироби.

Обручки та ювелірні вироби,ювелірні салони Івано-Франківська.Вироби на будь який смак представлені в даному каталозі "Ювелірні вироби".

Пропонуємо переглянути каталог "Ювелірні вироби"

16.Салон краси для нареченої.

Весільна зачіска,макіяж для нареченої,манікюр,педикюр та інші послуги.Представляються спеціалісти та салони краси Івано-Франківська.В каталозі ви зможете переглянути фото робіт,послуги,ціни,контакти та відгуки клієнтів.

Пропонуємо переглянути каталог "Салон краси для нареченої"

17.Весільне вбрання нареченої.

Весільні салони Івано-Франківська та відомі дизайнери з індивідуального пошиву суконь,допоможуть вам обрати неповторну весільну сукню.Весільні сукні,аксесуари,взуття,білизна та багато іншого ви знайдете в каталозі "Весільне вбрання нареченої".

Пропонуємо переглянути каталог "Весільне вбрання нареченої"

18.Весільне вбрання нареченого.

Весільне вбрання для нареченого:костюми,краватки,сорочки,взуття та аксесуари.Все необхідне для досконалого образу нареченого ви знайдете в каталозі "Весільне вбрання нареченого".Магазини чоловічого одягу Івано-Франківська представлені в даному каталозі.

Пропонуємо переглянути каталог "Весільне вбрання нареченого"

19.Виїзна церемонія.

Проведення виїзної церемонії,організація,музичний супровід та спеціалісти з організації весілля.Все представлено в даному каталозі.Весільні арки,шатро для весілля,музиканти,ведучі та спеціалісти з організації допоможуть вам створити неперевершене весілля вашої мрії.

Пропонуємо переглянути каталог "Виїзна церемонія"

20.Готелі.

Готелі Івано-Франківська,повний каталог найкращих готелів міста.Проведення виїзної церемонії шлюбу,весільний банкет,поселення гостей.Це все передставляє даний каталог.

Пропонуємо переглянути каталог "Готелі"

Каталог послуг

Виберіть підкатегорію