Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Весільні прикмети

  • 24 жовтня 2016 10:30:56
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 578
  • 0

Які наречені не хочуть бути щасливими в майбутньому сімейному житті? Щоб уникнути хвороб, сімейних сварок та подружньої невірності, з давніх часів люди застосовували деякі хитрощі, які, на їх думку, здатні відгородити шлюб від усіх проблем. Також наречені намагалися зазирнути у майбутнє та за допомогою особливих прикмет дізнатися, яким буде подружнє життя.Прикмети щодо вбрання

Щоб зберегти родину від недоброго пристріту, англійську шпильку підколюють голівкою донизу на поділ сукні нареченої та біля бутоньєрки на костюмі нареченого так, щоб її не було видно. Також від зурочення зберігають кілька стібків на сукні синіми нитками, зроблених власноручно, які також не видно.

Щоб щастя не втекло, взуття обирають максимально закрите, а також без застібок, якщо наречена бажає легких пологів. Взуття нареченого вибирають темного кольору, тому що вважається, що світлі чоботи приносять хвороби та погане здоров'я.

На весілля вдягають саме сукню, а не спідницю з корсетом, тому що як вбрання, так і життя буде роздільне. Щодо кольору, рожевий означає довге кохання, а білий – Боже благословення, однак не рекомендується вдягати чорну, червону чи синю сукню.

Наречена не дивиться в дзеркало, якщо вона в повному вбранні. Якщо дуже хочеться зазирнути та оцінити себе, вона знімає, наприклад, одну рукавичку або фату.

В праву туфлю наречений перед весіллям ховає монетку, щоб родина ні в чому не мала потреби. Цю монетку після свята бережуть, як реліквію, тому що вона здатна приносити матеріальний достаток.Прикмети, пов'язані з вінчанням та весіллям

Вінчаються зазвичай по полудню. Щасливими числами вважаються 3, 7 та 9, а нещасливим – 13-те кожного місяця. Ніколи не вдягають сукню перед церемонією, тому що це до розладу весілля. Якщо впали кільця – це до розлуки. Також попереджають гостей, щоб ніхто не переходив шлях до вівтаря молодим та не поправляв одяг на наречених - це можуть робити тільки батьки.

Після церемонії наречена знімає фату та нікому не дає її в руки. Фату зберігають вдома, а потім, коли народжується дитина, вішають її над ліжком, щоб уберегти малюка від зурочення.

Весільні прикмети накопичуються вже багато століть, вони являють собою досвід декількох поколінь родин. Деякі прикмети можна сприймати як забобони, а деякі – як підказки, які допоможуть здобути щастя в шлюбі. Ми не радимо вам вганяти себе в жорстокі рамки прикмет, але рекомендуємо дослухатися до них, і тоді ваше життя буде бездоганним.