Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Заручальні обручки як традиція

  • 27 листопада 2016 22:38:04
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 516
  • 0

Найголовнішою частиною весілля є промовляння клятв кохання, які супроводжуються романтичним обміном весільними обручками. Завдяки міцному металу вони є символом непорушного кохання молодят, а округла форма означає вічність, яка буде проведена у любові.

Витоки традиції

Звичай носити обручки прийшов до нас з давнього Єгипту, коли закохані надягали один одному на палець кільця, зроблені з очерету чи тонкої гілочки. В більш-менш знайомому нам вигляді кільця почали створюватися в Стародавньому Римі з металу, але тоді вони були достатньо коштовними та означали, що наречений має можливість забезпечити дружину та майбутніх дітей всім необхідним. Через деякий час італійці, які завжди славилися своєю вишуканістю, зробили їх справжнім витвором мистецтва, застосовуючи дорогоцінне каміння та компонуючи різні види металу.


Раніше існувало 2 види кілець: весільні та заручні. Весільними обмінювалися безпосередньо на весіллі, а ось заручні надягалися при зарученні. В стародавні часи їх могли носити навіть діти, якщо сім'ї завчасно домовлялися про те, що їх діти одружаться. Дівчина носила золоте кільце, що означало чистоту та невинність, а хлопець – срібне, яке символізувало силу та міць справжнього чоловіка.

Вибір обручок

Ви можете вибирати весільні кільця на власний смак, головне, щоб вони були обрані з коханням в серці. Саме тоді вони стануть талісманом, який буде зміцнювати шлюбні узи. Чоловіки зазвичай віддають перевагу класичним варіантам з невеликим дорогоцінним каменем або з їхнім розсипом. А ось жінки можуть обирати абсолютно будь-яку модель, залежно від їхнього смаку.

Згідно з останніми модними тенденціями, радимо вам обрати кільця з платини або рожевого чи білого золота. До речі, дуже гарним та незвичайним рішенням стане ювелірний виріб, в якому поєднуються декілька видів металу. Щодо каміння, бездоганним варіантом залишаються діаманти, але в тому разі, якщо традиційність це не про вас, можна придбати кільце зі сапфіром чи смарагдом. Також звертайте увагу на особливі властивості каміння.


У стародавні часи люди вірили, що кожен дорогоцінний камінь на весільних кільцях щось привносить до шлюбу. Наприклад, смарагди забезпечують вірність шлюбу, рубіни відганяють злих духів та привносять пристрасть, а місячний камінь оберігає закоханих від сварок. Тож перед купівлею радимо дізнатися про магічні властивості каміння, щоб обирати, беручи до уваги не тільки зовнішній вигляд кільця, а й те, що воно здатне привнести до подружнього життя.

Вибір весільних обручок - це дуже зворушливий, але разом з тим і відповідальний момент підготовки до церемонії. Незважаючи на те, що це здається легкою справою, з сучасним асортиментом вибір може зайняти чимало часу. Тож ми радимо не зволікати та ретельно обирати весільні кільця, тому що вони, як і кохання, будуть з вами назавжди.