Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Милування

  • 27 листопада 2016 23:40:35
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 364
  • 0

У ведичній Русі подружні пари мали традицію - один день на тиждень залишалися самі вдома, справи відкладали, дітей відправляли до бабусь і присвячували цей день створенню ладу в своїх відносинах. Називався цей процес "милування".

Подружжя відверто говорили один одному про свої образи і просили вибачення за свої помилки, розповідали про свої переживання, про те, що їм було приємно чи неприємно, обговорювали питання виховання дітей, взаємин з батьками та іншими родичами, ділилися тим, чого їм не вистачає у стосунках, а чого хотілося б більше і не виходили з дому до тих пір, поки питання не були вирішені, поки кожна із сторін не відчувала себе задоволеною спілкуванням. Фактично, лодружжя мало час до вечора (або до ранку), тобто був визначений якийсь термін закінчення переговорів. Тому і чоловік, і дружина розуміли, що час обмежений, і з якихось питань їм потрібно буде досягти згоди або піти на поступки.Можливо, у вас виникне питання: хіба відразу не можна сказати про те, що не подобається? Навіщо чекати? Справа в тому, що в даному випадку дотримувався принцип "не кажи зопалу", тобто у подружжя був час обміркувати, чи вони дійсно праві в своїх наріканнях. Чоловік і дружина мали час розібратися в собі, і лише після цього виносити ті питання, що залишилися невирішеними, на сімейну раду. Звичайно, якщо раптом хтось не міг витерпіти до призначеного дня, і йому потрібно було виговоритися, вони не говорили одне одному "ні, вже, давай дочекаємося!")).

Така практика давала можливість і жінці, і чоловікові бути впевненими в тому, що їх почують, що вони зможуть висловити те, що їм важливо і у них не виникне "незавершених" почуттів і ситуацій.

Погодьтеся, що при нашому енергійному ритмі життя не завжди знаходиться час сісти і поговорити по душах, а виділення окремого дня на вирішення сімейних питань - це та точка зупинки, яка може допомогти жити в злагоді і гармонії.
Природньо, що для того, щоб такий день був встановлений, потрібне бажання обох. При цьому дуже важливо мати правильний настрій на спілкування. Можливо людям, які не звикли говорити про свої почуття, спочатку буде складно відкриватися, але з часом спікування стане більш відвертим. Для подружжя дуже важливо розмовляти один з одним, прояснити ті питання, що викликають суперечку, жити в довірі та взаєморозумінні. І ця давня практика - один з можливих кроків до щасливого сімейного життя.