Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

10 порад початковому весільному фотографу

  • 26 жовтня 2016 22:50:05
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 1005
  • 0

Весільна фотозйомка - вкрай відповідальне завдання. У цій статті ви знайдете кілька порад, які допоможуть вам зробити якісні фотографії.

1

Найважливіше, що необхідно брати на будь-яку фотозйомку - це гарний настрій і впевненість в собі. Фотографу потрібно налагодити спілкування з моделлю, щоб знімки вийшли живими і невимушеними. Якщо ви будете посміхатися і постараєтеся заручитися підтримкою молодят і гостей, то навколишні вам люди зможуть розслабитися і отримувати задоволення від зйомки.2

Головне завдання фотографа на весіллі - відобразити молодят. Але не варто забувати про гостей та цікавих деталях: інтер'єр, запрошення для родичів, аксесуари, букет нареченої і так далі. Деталі передадуть концепцію і тематику весілля, урізноманітнять вашу колекцію весільних фото.3

При зйомці пари вартує трохи більше уваги приділяти нареченій. Вона в цей день - найкрасивіший, зворушливий та прекрасний об'єкт для зйомки. Обговоріть, якою наречена хоче виглядати на знімках: романтичною, драйвовою чи загадковою. Експериментуйте з образами та настроєм.

4

Намагайтеся не нав'язуватися. Якщо хтось із гостей не хоче фотографуватися, не варто наполягати, щоб вони підійшли до молодих і посміхнулися. Людину, яку змушують фотографуватися, виглядає напружено і неприродно.


5

Не займайтеся виключно постановочною зйомкою. Весілля - це подія, наповнена емоціями. Фотографуйте почуття: сльози щастя, зворушливі обійми батьків нареченої і нареченого, сміх друзів.


6

Уникайте зйомки в обідній час: світло в цей час дуже жорстке та пряме. Якщо ж фотосесія призначена на цей час дня - намагайтесь знайти тінь.

7

Експериментуйте з лініями і відбитками. У місті можуть вийти чудові знімки, якщо знайти цікаву будівлю з колонами або ажурними гратами. Можна попросити пару сісти біля вікна в ресторані, а знімки зробити зовні через скло. В такому випадку, необхідно уважно стежити за відблисками або використовувати спеціальні фільтри.


8

Фотографуйте з різних зорових точок: знизу і зверху. Незвичайні ракурси можуть бути дуже цікавими, а фотографії будуть відрізнятися від тих, що зроблять гості на весіллі. Однак будьте обережні зі знімками, зробленими «знизу»: далеко не кожній моделі йде цей ракурс.
9

Будьте готові до використання погодних умов: вітер може романтично підіймати фату нареченої або роздмухувати шлейф сукні. Дощова погода не стоятиме на заваді, якщо підготувати парасолі і переконати молодят, що дощ - це не перешкода, а романтичне свято. А бувають випадки, коли пара із задоволенням вибігає під зливу без парасольок заради незвичайних знімків.


10

Задіюйте гостей. Загальні знімки з піднятими келихами, на вулиці навколо пари, під час танців або під час прогулянки, подружки нареченої і друзі нареченого, обов'язково в русі - все це запорука живих і цікавих знімків. На основі матеріалів 
http://the-wedding.ru/103903-10-sovetov-nachinayuschemu-svadebnomu-fotografu/