Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Оформлення весільної зони вітання - "welcome-зони"

  • 20 березня 2017 11:29:32
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 902
  • 0

І дійсно, святкову атмосферу краще створювати, починаючи з самого порога. Звичайно, перш ніж займатися облаштуванням весільної welcome-зони, необхідно вибрати місце святкування! Наприклад, зона вітання на весіллі в лісі і зона вітання в ресторані - не одне і те ж; у оформлення кожної території є свої нюанси. Отже, розберемося детальніше ...


ДЕКОР-весільної зони привітань

Почати оформлення входу можна навіть за межами зони святкування. На декоративних вказівниках, табличках і дошках напишіть слова вітання, жартівливі і романтичні фрази, дату весілля і, звичайно, імена (або ініціали) нареченого і нареченої; всі ці декоративні елементи можна прикрасити квітами, стрічками, вінками або гірляндами. У НАЙБІЛЬШОЇ Вітальної-зоні зазвичай розміщують стіл з ескорт-картками, таблички з весільним хештегом, план розсадження гостей і декоративні прикраси, які підходять до обраного стилю весілля!
Фуршетна зона вітання

У зоні вітання можна розставити деякі частування та напої. Це можуть фрукти, кондитерські вироби, міні-тістечка, лимонади, соки, коктейлі і навіть попкорн. Ефектно і дуже гарно виглядають в Вітальний зоні пірамідки з келихів шампанського або з французьких макаронс!

Оформлення входу на весілля

Двері, ворота, огорожа, паркан або коридор, що веде в зону святкування, теж можна (і навіть потрібно) прикрасити! Двері зазвичай прикрашають квітами (вінки на стрічках і декоративні ініціали відмінно підійдуть), сходи - свічками, а коридори - гірляндами. Нехай ваші гості відчують атмосферу романтичного свята вже в зоні вітання!

Гарно оформлений вхід на весілля не тільки мальовничо виглядає, але і допомагає учасникам і гостям церемонії без зусиль знайти місце святкування.
Сувеніри для гостей

У зоні вітання розставте красиво упаковані подарунки для гостей! Їх можна виставити до початку свята, а можна і в кінці (щоб гості забирали сувеніри перед виходом). Подарунки можна розкласти на святкових підносах або, наприклад, помістити в декоративні кошики.