Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Весільні частування із дзеркальною глазур'ю

  • 14 грудня 2016 09:17:55
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 5056
  • 0

Від цього кондитерського тренда зараз божеволіють у всьому світі! Чи не хочете й ви здивувати гостей, наприклад, дзеркальним весільним тортом?

Звичайно, кондитерська глазур з дзеркальним ефектом з'явилася дуже давно, але ... частування з глянцевим блиском стали весільним трендом тільки в цьому році. Дзеркальними можуть бути різні частування: торти, тістечка, цукерки, капкейки і навіть весільні пончики. Отже, за натхненням!

Дзеркальний весільний торт

Таке мальовниче покриття підійде як для багатоярусного, так і для одноярусного весільного торта. Блискуча глазур може бути будь-якого відтінку, так що ваш модний торт ще й «підтримає» задану декоративну палітру церемонії. Принти, візерунки й розлучення з різнобарвною глазурі виходять приголомшливі! Від Топперів ви можете не відмовлятися, але дзеркальний торт легко обійдеться і без них - цій красі доповнення не дуже-то і потрібні.

Весільні дзеркальні пончики

Глазуровані пончики - відома кондитерська класика, яка поступово починає ставати весільної. Тут у вас два варіанти: замовити маленькі пончики для всіх гостей або ... весільний торт у вигляді великого пончика із дзеркальною глазур'ю! Останній варіант, само собою, приверне набагато більше уваги і запам'ятається всім учасникам вашого романтичного свята.
Інші весільні частування із дзеркальною глазур'ю

Талановитий весільний кондитер без праці для вас «заглазурує» що завгодно: тістечка, капкейки, кейк-попси, цукерки і навіть фрукти. Популярні порційні весільні торти із дзеркальною глазур'ю, які за формою нагадують половинки куль!