Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Весільний кейтерінг. Цікава сервіровка столів

  • 30 березня 2017 14:57:15
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 1779
  • 0

Звичайно, правильна класична святкова сервіровка завжди буде поза конкуренцією, але і її можна гармонійно доповнити та урізноманітнити. Варіантів весільні оформлювачі і кулінари винайшли безліч, тому ми пропонуємо тільки найпопулярніше, ефектне і ... зручне (що важливо).


Весільні частування в келихах і чашках

Так, не тільки напої можна налити в келихи і чашки. Різні закуски, десерти і навіть деякі гарячі страви можна розкласти в підходящий посуд для напоїв. Найчастіше келихи наповнюють фрукти, морозиво, соуси, шматочки овочів, зелень, креветки, вершки і так далі. У широких келихах можна подавати салати. Чашки підійдуть для тістечок, капкейків або для теплих страв.

Піраміди, стійки і підставки

На багатоярусних стійках можна розмістити як смакоту, так і посуд. Для десертів часто використовують дерев'яні підставки з декількох рівнів або ж роблять піраміди з самих солодощів (найпопулярніші піраміди з французьких макаронс і з круглих цукерок або тістечка). Фрукти або овочі також можна розкласти на «сервірувальні конструкції».

Самі собою, піраміди з келихів для алкоголю зайві на весіллі не будуть!


Частування на паличках

«Весільні шашлики» з фруктів і солодощів можна подати як закусок і десертів; частування на паличках з м'яса, грибів і овочів замінять традиційне гаряче в тарілках. Природно, такі шашлики повинні виглядати елегантно, так скажемо, і відрізнятися від звичайного, тому вибирайте спеціальний декоративні палички і «яскравіші» розкладайте частування (кулінари любить викладати на страви фруктових шашликів за кольором від світлого до темного, наприклад).
Весільні частування в банках

Простий і не новий, але дуже популярний, зручний і симпатичний спосіб! Відзначимо, що в банки покласти можна дійсно все, що завгодно. Хочете банановий кекс в банку? Або попкорн з ягідним сиропом? Немає проблем! Банки теж можна декорувати - фарбування банок як і раніше в тренді.
➤➤➤ Допоможуть вам у створенні даної ідеї спеціалісти з кейтерінгу. Заходьде та обирайте ➤➤➤