Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Торти 2017 року свіжі поради весільних кондитерів!

  • 12 березня 2017 22:52:52
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 6257
  • 0

У 2017 році вам обов'язково потрібно буде фантазувати самим, оскільки всі весільні фахівці (до кулінарів це теж відноситься) мають намір позбавитися від «заїжджених» трендів останніх двох років. Деякі загальні тенденції вже відомі, але і до них ми радимо підійти творчо; наприклад, якщо торт буде кольоровим, то назвіть кондитерові свої улюблені відтінки, а якщо торт буде прикрашений бутонами - нехай це будуть символічні і улюблені вами квіти.

Ефект фольги

Балом править їстівна фольга (самі ми її ще не пробували, але кондитери запевняють, що цю фольгу дійсно можна їсти). На вигляд - як справжня! Такий фольгою будь-якого відтінку обертають торти повністю або лише залишають мальовничі сліди в деяких місцях; з неї ж можна створити «рвані» і «м'яті» Топпери. Відзначимо, що фотографувати такі торти краще на сонці - фольга дуже ефектно сяє.Зелень і Greenery

Здається, про відтінок року «Зелень» чули вже всі, так що поради прості: нехай ваш весільний торт буде або відтінку свіжої зелені (це не просто зелений, а салатово-зелено-жовтий), або прикрашений підходящою рослинністю. Вибрали пиріг з кремом? Нехай він буде зеленим ще і всередині!Сучасна класика

Для сучасного класичного весілля потрібен ніжний, романтичний торт світлого відтінку. Які деталі додати? Об'ємні квіти і пелюстки, заломи, структурні вигини та інші архітектурно-кондитерські елементи. Можна змішати тренди: нехай ваш класичний весільний торт прикрашають дрібні шматочки їстівної фольги!


Кольоровий весільний торт

Щороку ми висвітлюємо трендовую палітру Pantone, але ... якщо у вас є улюблені кольори і поєднання відтінків, ніяка модна палітра вам не потрібна. Акварельні розлучення ще в моді, так само як і живописні принти.


Індивідуальний дизайн весільного торта

Найцікавіший варіант! Тут потрібна ваша ідея. Що ви любите? Смородину, цукрову вату, космос, який небудь романтичний вірш? Розкажіть це вашому весільному кондитерові. Придумайте особисті символи, монограми, принти і навіть сервіровку - такий торт не забудеться ніколи!