Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Сир на весіллі - декоративна сторона питання

  • 21 березня 2017 13:45:43
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 1057
  • 0

Різноманітні смачні сорти сиру обов'язково порадують з гастрономічною точки зору ваших гостей, але нас, звичайно, цікавить і декоративна сторона питання ...

А декоративна сторона дуже мальовнича і цікава! По-перше, потрібно підібрати сир, по-друге, потрібно його правильно доповнити іншими частуваннями і напоями, по-третє, необхідно продумати сервіровку. Виглядати «сирна інсталяція» повинна апетитно і насичено (мінімалістичні сирні зони виглядають не так ефектно); надихатися можна як нашої підбіркою фотографій, так і натюрмортами відомих художників!


Весільний торт із сиру

Склавши сирні кола різнaого діаметра один на інший, ви отримаєте ... багатоярусний весільний торт з сиру! Також вам знадобляться фрукти і ягоди (найчастіше це виноград та інжир), горіхи, квіти і зелень. Як Топпери для сирних тортів часто використовують фігурки мишей або різні романтичні символи з сиру (наприклад, сирні серця).

Чим доповнити сир?

Якщо ви вирішили включити в весільне меню сирні тарілки, вам варто запам'ятати просте правило: сир доповнюють чимось солодким і чимось хрустким. Це можуть бути фрукти, ягоди, горіхи, крекери, чіпси. Також можна додати на сирний стіл вино, соуси, м'ясо і випічку.

Не забудьте про необхідну сервіровку! Найчастіше використовуються дерев'яні дошки, багатоярусні підставки, таблички (з назвами сортів сиру), кошики, серветки, ножі, тарілки і вилки.


«Сирна зона» на весіллі

Ця зона зазвичай привертає майже всіх гостей (особливо учасників чоловічої статі). Організувати можна не просто сирний столик, але навіть цілий бар з грилем. Якщо ви хочете, щоб сир був на весільному столі, а не окремо, розкладіть по центру дошки з сиром та іншими частуваннями.