Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Порційні торти та кап-кейкі на ваше весілля

  • 27 березня 2017 09:27:44
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 574
  • 0

Ідея не нова, але щороку «обростає» трендовими деталями! Порційні частування не тільки виглядають цікаво, але і позбавляє від необхідності нарізування великого загального весільного торта, що особливо зручно, якщо гостей на церемонії дуже багато. Міні-торти на весіллі часто замінює кап-кейкі, але вибір залишається за вами; також вам потрібно буде придумати спосіб сервіровки і дизайн смакоти.


Порційні весільні торти

... завжди привертає більше уваги! Самі посудіть - навіть один весільний торт виглядає ефектно, а тут он скільки варіантів. Міні-торти можуть бути однаковими, а можуть і різними; звичайно, торти, оформлені трохи по-різному (але в одному стилі), виглядає більш мальовничо. Індивідуальні торти можна «підписати» - попросіть вашого весільного кондитера нанести на солодощі імена гостей так, щоб кожне ім'я прикрашало одне окреме частування.

Як подавати такі весільні торти? Їх можна винести під час банкету (до чаю), розставити на індивідуальні тарілки або в центр столу, помістити на окремий «солодкий стіл» або створити з мініатюрних тортів цілу піраміду ...Піраміда з міні-тортів на весіллі

Додаткову декоративну зону на весілля можна дуже просто організувати ... за допомогою піраміди з невеликих тортів! Вам знадобляться: самі тортики, спеціальна підставка (вона може бути металева, дерев'яна, пластикова) і стіл, комод, конструкція з ящиків (щось, на чому в підсумку ваша піраміда буде розміщена). Само собою, сервіровка залежить від стилю вашого свята! Піраміда повинна гармонійно вписуватися в загальне оздоблення романтичного свята.


Індивідуальні торти для нареченого і нареченої

В даному випадку торти або один торт нареченого і нареченої краще виділити серед інших міні-частувань. Як це зробити? Декорують торт особливими Топперами і принтами! Якщо торт один на двох закоханих, то він, звичайно, повинен бути на розмір більший, ніж міні-торти для гостей. Індивідуальний (окремий) торти нареченого і нареченої можна стилізувати: наприклад, торт наречена нехай буде білосніжний, прикрашена тими ж квітами, що і в букеті дівчини, а торт нареченого - темний, прикрашений метеликом. І не забувайте фантазувати!