Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Попкорн-бар на весіллі чудова альтернатива солодкому столу

  • 22 січня 2017 15:03:04
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 347
  • 0

Попкорн на весіллі - чудова альтернатива солодкому столу, що особливо актуально в літній період. Якщо ви як раз шукали щось цікаве та оригінальне, щоб здивувати ваших гостей - тоді дізнайтесь більше, як організувати попкорн-бар.

Напевно, у багатьох з вас попкорн асоціюється з кінотеатром і переглядом фільмів. Завдяки величезному вибору х смаків цей десерт став універсальним та підійде для будь якого навіть масштабного міроприємства.

Ці повітряні кукурузні солодощі можуть бути представлені з різноманітними смаками: традиційні (сир,бекон,зелень,карамель) та нестандартні (з корицею,перцем,ваніллю,вишнею,полуницею,шоколадом та багатьма іншими - на ваш смак.)

Варто звичайно потурбуватись про окрему зону для розміщення попкорт-бару. А от сам попкорн бажано розфасувати в різні ємкості: паперові пакети, пластикові баночки, контейнери, а стіл прикрасити яскравими табличками.

Будьте ще креативнішими та замовте попкорн-машину. Так ви зможете бути впевнені, що вашого гощення вистачить всім. Крім того, попкорн-машина цікаво буде виглядати в якості локації для фотосесії та святкування в цілому. Тільки не забудьте найняти людину, яка буде поповнювати запаси попкорну та роздавати його гостям.

Одним словом, створіть атмосферу, що нагадує про безтурботне дитинство і ваші гості будуть задоволені.

корзиночки з попкорном

якщо реєстрацію ще треба почекати

квіти в горщиках з попкорном