Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Піоновидні троянди в весілльній флористиці

  • 17 травня 2017 14:41:53
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 522
  • 0

Саме піоновидні троянди багато флористи називають «ідеальними весільними квітами».

Доступні круглий рік, піоновидні троянди (або троянди Девіда Остіна - селекціонера, який створив даний сорт квітів), дійсно можна назвати універсальними: пишні і ніжні бутони миттєво допоможуть створити романтично-святкову обстановку як в залі, так і на природі. Відзначимо, що найпопулярнішими «весільними відтінками» даних троянд вважаються блідо-персиковий, молочний, рожевий і малиновий. Приємним бонусом стане тонкий і вишуканий аромат троянд, який огорне всю зону святкування!


Піоновидні троянди в весільному декорі

Справа в тому, що оформити цими розкішними трояндами можна ... будь-яку частину простору. Це можуть бути високі флористичні композиції і насичені підвісні інсталяції, мініатюрні моно-букети і вінки, акваріуми, наповнені бутонами, а також весільні арки в судовому стилі. Для більш пишних, ефектних, «кулястих» композицій знадобляться ще й півонії - змішайте їх трояндами Девіда Остіна - отримаєте справжнє «буйство пелюсток», від якого не в силах відірвати!
Піоновидні троянди в букеті нареченої

Тут вам доведеться вибрати відтінок і стиль букета. Що вам більше до душі: спокійний букет з троянд Девіда Остіна одного відтінку, модна квіткова композиція з троянд та інших трендових рослин або мінімалістичний букет із зелені з декількома квітками? Нагадаємо, що занадто великі букети нареченої з цього року більше не в моді, так що багато троянд вам не знадобиться. Нам, наприклад, дуже подобається простий букет з молочних піоновідних і дрібних білих кущових троянд.

Піоновидні троянди і весільний торт

Найчастіше троянди для весільних тортів виготовляються з кондитерської мастики - вони можуть бути будь-яких розмірів і відтінків. Попросіть вашого кондитера змішати класику і сучасну кулінарну моду! Нехай Топпери будуть шикарні троянди Девіда Остіна, а покриттям для поверхні - «рвана» їстівна фольга.