Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Весняна весільна палітра: яскраво-рожевий

  • 21 лютого 2017 08:50:08
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 1601
  • 0

По-перше, деякі відтінки трендової палетки цього року вже дуже схожі на торішні, по-друге, ми хотіли б бачити більше весіль, оформлених саме в ваших улюблених тонах. Однак ... якщо енергійний рожевий деревій ( «рожевий деревій») ДІЙСНО вам до душі - наш огляд якраз для вас! Відзначимо, що використовувати такий відтінок можна не тільки навесні, але і влітку: він відмінно «розбавить» як пастельну весняну, так і яскраву літню колірну гамму.


Весільний декор в стилі Pink Yarrow

Різноманітні квіти ефектного рожевого відтінку - головна частина оформлення в стилі Pink. Оскільки в цьому році весільну співтовариство вирішило ностальгувати за класичними романтичним церемоніями, флористика може бути традиційною: троянди, піони, орхідеї, піоновідні троянди. Нагадуємо, що в пошані також високі композиції і вертикальна прикраса простору.

Чого ще додати? Стануть в нагоді декоративно-функціональні деталі (наприклад, свічки, що світяться літери або ... автомобіль молодят в стилі ретро), посуд, весільна кореспонденція і текстиль яскраво-рожевих відтінків.Яскраво-рожевий колір у весільному образі

Одразу попереджаємо: колір фуксії повинен вам йти! Не варто вибирати для весілля яскраво-рожеву помаду, якщо раніше ви її ніколи не носили. Якщо ви впевнені, що Pink Yarrow - дійсно «ваш» колір, то сміливо додавайте його в образ. Також можуть надійти і подружки нареченої, вибравши сукні з рожевими принтами або яскраві туфлі. Нареченому - бутоньєрка відтінку «рожевого деревію».Весільні частування кольору фуксії

Такими частуваннями легко не тільки порадувати гостей, але і прикрасити столи, адже рожеві Топпери, коктейлі та солодощі виглядають дуже мальовничо. Не забудьте про сервіровку! Наприклад, весільний торт можна помістити на столик, вкритий яскраво-рожевими пелюстками, а напої - доповнити свіззлерамі кольору фуксії.