Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Весільні торти 2016 - зимова тематика

  • 22 січня 2017 12:42:33
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 1275
  • 0

Весільний торт, як символ спільного солодкого життя.

Коли вибір доходить до весільного торта не менш важливим є не тільки його смак, а і зовнішній вигляд. Сучасні наречені бажають бачити на своїх весіллях стильні торти, що відповідають загальній атмосфері настрою їхнього свята.
Марсала, полюбився весільним парам та став безперечно кольором - хітом цього року. Соковиті відтінки спілої вишні, граната, клюкви, вина додають десертам благородства та вишуканості.

Весільний торт для зимового весілля.

 
Жоржини і троянди у композиціях на десертах у своєму виконанні виступають так яскраво та елегантно.


Як вам така ідея?Шишки,ягоди та білосніжний крем.

Новорічна тематика та використання різдвяних принтів.Незвичне та яскраве оздоблення.

Весільний торт з елементами справжніх шишок та декоровані пташками.


Весільний зимовий торт в стилі Chalkboard Art.

Весільний торт в золотих відтінках та оздоблений сніжинками.

Слід відмітити, що саме природні барвники виконані в деталях весільного десерту виглядають по справжньому і так апетитно. Та звісно ягоди та фрукти відмінно відтіняються на основі із мастіки чи легкого крему. Весільний торт у сільському стилі «rustic» стане найактуальнішим в прийдешньому році. На зміну розкоші завжди приходить простота, адже все геніальне – просто.

 Весільний торт в стилі «rustic».


Такий незвичний для нас, казковий, лісовий та трішки простяцький весільний тренд тільки набуває своєї популярності. «Живі» чи реалістичні елементи декору, мішковина, віночки та кольори шампань, айворі чи кори дерева зроблять подачу вашого торта ефектною та тематичною.А ще мох, шишки, та дерев’яна підставка – для найсміливіших наречених все так натурально та природньо.Нічого блискучого та строкатого, а впевненість і спокій, тепло, домашній комфорт - зроблять ваше весілля 2016 душевним та стильним сімейним святом.