Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Весільний макіяж: поради від Студії Візажу Лілії Шершун

  • 29 листопада 2016 18:03:24
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 545
  • 0

Оберіть свій стиль і не допустіть помилок.



Класика.
Завжди виглядає гарно і стильно, до класичного образу однаково гарно підійде як нейтральна, так і червона помада — вибір за вами.  

Романтика.
Романтичний образ буде ідеальним для весілля з виїзною церемонією на природі чи багатою весільною флористикою.

Природність.
Естетичний макіяж, майже «нюд», з мінімальним використанням або взагалі без тіней (так званий «голлівудський») є досить популярним цього сезону. З практики — деяких наречених вигідно виділяє саме такий макіяж, а не класична розтяжка кольорів.

Екстравагантність.
Надмірна екстравагантність небажана для весільного макіяжу і образу загалом, тому якщо хочеться чогось незвичного — зробіть трендовий макіяж. Для цього сезону це буде макіяж в кольорах марсала. Це збереже естетику образу, але додасть вам загадкового шарму. Хороший майстер завжди знає як зробити класичний макіяж модним і цікавим. 
При виборі візажиста зверніть увагу на те, чи слідкує він за тенденціями, чи може запропонувати щось нове порівняно з минулим роком. Візажні студії, на відміну від салонів краси, завдяки своїй вузькопрофільності більше слідкують за модою, розробляють актуальні ескізи на кожен сезон, слідкують за виходом лімітованих серій косметичних брендів.  


Особливості макіяжу 2016: 

Макіяж на водостійких текстурах. Такий макіяж набагато краще виглядає на фото, і є гарантією того, що макіяж триматиметься за будь-якої погоди (мінлива взагалі, цього року вона непередбачувана як ніколи).
Матові губи нареченої. Не лише модно, але й практично. Така помада чітко тримає контур і не розтікається протягом дня.
Строббінг.  Улюблений прийом візажистів, хайлайтер робить обличчя свіжим.

Помилки, яких не слід допускати:

Макіяж для контрастних брюнеток в біло-сіро-чорних відтінках. Цей макіяж є затяжким для ніжного образу нареченої, і точно не зробить її особливою. 
Об’ємне 3D нарощення вій. Оце взагалі заборонений прийом для весілля. Такі вії створюють «ефект штор» на очах і закривають весь макіяж. Хороший весільний майстер точно не зрадіє таким віям на очах у клієнта.
Тональні основи з ефектом сяяння. Точно не кращий вибір для фото сесії. Краще обрати матовий тон, і розставити світло за допомогою хайлайтеру.