Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Уроки танців для молодят. Поради експертів

  • 11 вересня 2017 13:16:26
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 145
  • 0

Це питання завжди є спірним між парами, які збираються святкувати своє весілля. І часто запитують мою думку. Моє імя Наталія Король і я є танціник вже з шістнадцятилітнім стажем. Тренером і передавачем знань у сфері танців є сьомий рік. Вже близько 200 молодятам допомогла їх танець зробити незабутнім, ніжним і природнім.

Здавалось би : так вона тренує і дітей, і дорослих тому її відповідь є однозначно - ПОТРІБНО! Бо її вигода там. Але сьогодні я хочу виключити цю частину своє сторони і дати думку як спостерігач – об'єктивно.

Давайте все розберемо по порядку. По –перше , всі молодята, які планують своє свято, хочуть зробити день весілля незабутнім і по своєму особливим. І так має бути. Отже деталей і дрібниць щодо приготування є дуже і дуже багато. Спитайте тих хто вже це робив. Тому важливо – ВСЕ!!! 


По –друге, важливий бюджет. Когось цікавить економ варіант – бо більше немає. А хтось готовий хоть зірку з неба дістати тільки б перевершити всіх. Є ще такі, які не бачать доцільності помпезно то все святкувати але хочуть затишного і знову ж таки особливого свята. Свята ,в першу чергу, лише для себе на згадку. Лише запам'ятати яскраві емоції, щоб мати що своїм дітям розказувати.

Тому в той день адреналін зашкалює як у нареченої, так і в нареченого. Про батьків взагалі мовчу.)) І так, як я нещодавно теж мала за щастя особисто все те пережити скажу наступне.

Є чотири моменти у день весілля коли емоції так зашкалюють, що здається – не витримаєш.))

1) Ваша зустріч. Коли наречений зустрічає свою майбутню жінку у всій неперевершеній, жіночній, божественній красі. Серце так стукає, що здається його чує увесь світ.(доречі в обох)

2) Благословення батьків. Енергія в цей момент є дуже сильна. Здається , що вся батьківська любов, яка була з нами на протязі всього нашого життя накопичилась в одному місці . І наче нагадує нам: нічого не бійся, йди твори, живи ми завжди з тобою.

3) Коли пари вінчаються перед Богом. Свідчать свою любов і вірність. І отримують благословення всіх люблячих сил з Неба. Тут емоції набирають незрозумілого Божественного піку. Таке враження , що всі ангели спускаються щоб привітати вас.

4) Це ваш перший сімейний танець. Хвилювання не таке як у церкві але достатньо сильне. 


Не буду тут роз'яснювати , як танець впливає на людей. Як сильно заспокоює. Перемінює. І дає відчуття свободи. Скажу лише одне. Танець- це як чиста вода для всіх риб. Як широкі висоти для птахів. Як зелені ліси для звірів. Тому чи варто вам вчитись танцювати?)) Вирішувати лише вам. Адже і жити в своєму світі лише вам. І вибирати лише вам , а чи жити скучно й нудно, чи цікаво і з незабутніми емоціями.


P.S. І пам'ятайте : витрачених тих пару сотень на навчання танцю Вальс чи іншого стилю є набагато цінніші, а ніж витрачені одноразово тисячі за феєрверки чи інші спецефекти. Бо вміння танцювати вам пригодиться на все життя.

( хоча й спецефекти теж мають своє місце)