Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Практичні поради від весільного координатора

  • 28 листопада 2016 21:20:43
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 352
  • 0


- Коли збираєтесь робити весільну зачіску і макіяж, то обирайте кофтинку, яка розстібається, а не одягається через голову, щоб не зіпсувати потім свій зовнішній вигляд.

- Подбайте про те, щоб приготувати бутерброди або легкий перекус для наречених і дружок, який вони зможуть взяти з собою на фотосесію. Адже, скоріше всього, вони поснідати не встигли, а наступного разу їстимуть аж ввечері.

- Візьміть на фотосесію плед - це дозволить Вам присісти на траві і дати перепочинок для втомлених ніг, поки фото- і відеооператори будуть налагоджувати апаратуру.

- Обов'язково зробіть схему розсадки Ваших гостей - це дозволить уникнути непорозумінь на самому святі і заздалегідь згрупувати родичів і друзів за інтересами та вподобаннями.

- Прослідкуйте, щоб для кожного з весільних підрядників було місце за столом для персоналу і щоб вони не були голодні. Ведучі, музиканти, оператори - це фахівці, які працюють, щоб створити найкраще свято для Вас; тому нагодувати людей - це вияв елементарної поваги до них.

- Зробіть репетицію першого весільного танцю не тільки в залі, де Ви вчились його танцювати, а і в тому залі ресторану. Бажано робити це в тому взутті, в якому будете танцювати на весіллі.

Весільний координатор-Ірина Станіславська.