Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Поради для наречених, від весільного координатора Маркової Марії

  • 05 квітня 2017 15:27:06
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 436
  • 0

Привіт наречена!! Твоя казка вже наближається до Тебе, ще трошки і вона буде реальністю. Твої мрії, очікування , Твоя любов і радість з’єднаються в один потік і понесуть Тебе на крилах  щастя. 

Щоб в реальності було так само, як і у мріях раджу врахувати декілька порад:  

Скласти план святкового дня

 Усе – до найменших дрібниць. Задовго до часу - Х)) у спокійній обстановці , написати про те,  які аксесуари необхідні для святкування в ресторані , у  РАЦСі,  церкві, виїзній церемонії, на фотосесії. А ще косметичка для себе, лак для волосся, шпильки, матуючі серветки, голка з ниткою і т.п.    Рекомендую  назначити відповідальну за це людину, так зникає ризик про щось забути і позбавить  себе зайвого стресу.


У весільний день обов’язково – сніданок!!

Навіть якщо зовсім не хочеться, такий насичений день, як сьогодні – багато радості,  зустрічей, подій, навряд ще знайдеться час за цілий день, ще так спокійно насолодитись їжею. І голодні втрати свідомості ніхто не відміняв ))Взуття 

Нові туфлі, це завжди лотерея. Обов’язково – протестувати до весільного дня. А ще краще – купити на розмір більші. До кінця дня, коли ніжки  набрякнуть і надалі буде зручно! І звичайно перевзуття – балетки.
Координатор свята

Забезпечити собі день на якому ти і твої рідні будуть відпочивати та насолоджуватись кожним моментом твого свята – це доручити організацію,  проведення і контроль усіх святкових процесів – професіоналам.
Гості 

Не намагайся приділити увагу усім гостям. Цей день,  для тебе – насолоджуйся. Коли ти щаслива та весела , тоді і гостям буде цікаво та весело.
Посмішка та почуття гумору

Це свято – тільки для тебе і тільки – ти,  тут королева – насолоджуйся, відпочивай і посміхайся.  Будь-які форс-мажорні ситуації зустрічай з посмішкою, потім буде що згадати і над чим посміятись. 
Автор Весільний координатор Маркова Марія