Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Відбувся «Pasage Wedding Festival 2016»

  • 26 березня 2016 14:25:00
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 347
  • 0

26-27 березня в м.Івано-Франківську,був проведений вже традиційний,другий весільний фестиваль “Passage Wedding Festival”.

Організаторами заходу виступили:Pasage Gartenberg та весільна агенція Luxury Wedding.


Весiлля- один з найкращих днiв в життi кожноi жiнки. Нашi пра пра бабусi рокiв сто тому також з хвилюванням обирали весiльне вбрання, букет нареченоi та аксесуари до весiлля, як i ми в наш час. Хiба що тодi не було такого рiзноманiття вибору як сьогоднi, вiд якого просто кругом голова. Якщо квiти, то тiльки сезоннi, якщо плаття, то тiльки вiд мiсцевоi кравчинi. Iнша справа сьогодення- зараз стiльки можливостей- флористи, дизайнери, органiзатори. Треба тiльки не розгубитись в цьому кругообертi пропозицiй .

   


Фото-зони

Театр "Міми",зустрічали та розважали гостей

Десертні столи

Пiд час фестивалю нареченi могли ознайомитись з тонкощами флористичного дизайну, скуштувати солодощi в кендi барi, познайомитись з фотографами, органiзаторами та ведучими весiль. Дiзнатись який весiльний декор зараз в модi та якi плаття актуальнi в цьому сезонi.
В цьому році фестиваль проходив протягом двох днів та охопив два зали Pasage Gartenberg.

Фуршетні столи та шоколадні фонтани

Весільний декор

Портфоліо фотографів

Візажисти

Ведучі

Організатори розповідають що фестиваль являється щорічним,соціальним проектом,та вхід для всіх відвідувачів заходу був повністю безкоштовний.
Програма заходу була дуже насиченою- гостей розважали численнi гурти та шоу–балети.Неймовірна кількість спеціалістів весільної сфери були представлені на фестивалі:фотографи,відеоператори,весільні салони та салони краси,флористи,декоратори,кондитери,артисти,салони краси,різноманітні гурти,весільні авто та багато іншого.


Цілий ряд шикарних весільних авто,вишикувався перед входом в Pasage Gartenberg. Відвідувачі мали змогу на живо побачити різноманітні авто,та одразу замовити на власну подію.Завершенням першого дня стало справжнє  фаер шоу, та зоряне шоу від справжніх майстрів розважальної програми.

А завершенням  2-го дня фестивалю відбулось вже традиційно «Вдаване весiлля»,зі справжніми нареченими,гостями,шоу програмою та розвагами у виконаннi дуету ведучих «Хлопцi по виклику».Атмосферу спражнього весілля створював музичний гурт «Цвіт кульбаби». 

Отож пiдготовка до весiлля в наш час завдяки таким заходам стає легшою та приємнiшою. Обирайте з насолодою- отже вибiр бутоньєрки для нареченого та шоколадного фонтану- це найприємнiшi клопоти в життi жiнки! Одружуйтесь та організовуйте весілля з легкістю!!!!