Весільний інтернет-портал м.Івано-Франківськ

Про нас

  • 27 листопада 2016 14:48:03
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 2163
  • 0

Про нас

Weddings.if.ua - cтворено з метою допомоги в організації однієї з найважливіших подій в житті — весілля.


Новини та тенденції весільної моди, цікаві ідеї,поради експертів та спеціалісти весільної галузі. Проект для вас, щасливі наречені, а також  в загальному, для всіх, хто планує весілля. Ми збираємо  найоригінальніші і практичні поради для організації весілля. Цікаві статті та новини весільної сфери,конкурс, весільні традиції,організація розпису і вінчання - все це в нашій рубриці Ідеї для весілля.


Крім цього, у вас є чудова можливість ознайомитися з реальними весільними історіями і взяти для себе щось корисне.


Ми з радістю опублікуємо історію і вашого весілля,надіславши заявку нам на пошту weddings.if.ua@gmail.com 

Ми зробили традицією проведення конкурсу «Наречена року»,та пропонуємо всім нареченим позмагатись за титул найкращої нареченої.


Наші поради допоможуть молодятам вибрати весільне вбрання для нареченого і нареченої в одному стилі. Каталог компаній допоможе замовити будь-які весільні послуги - від прикраси банкетного залу, організації весільного кортежу, роботи флориста,фотографа,розважальної програми до підбору найдрібніших весільних аксесуарів.


Ми хочемо щоб вам були цікавими і корисними наша рубрика:"Поради експертів". Спеціалісти весільної сфери залюбки діляться практичними порадами в своїй сфері.


Якщо ви прагнете зробити свій весільний бюджет оптимальним і в той же час при плануванні весілля врахувати всі до останньої деталі - наша інформація до ваших послуг. Якщо ви губитеся, як розподілити ролі на весіллі, в наших публікаціях ви знайдете відповіді на свої питання. А ще - дізнаєтеся про те, як вибрати найбільш сприятливу дату весілля, як весело і невимушено провести дівич-вечір і парубочий вечір,як обрати спеціалістів на весілля,організувати найромантичнішу весільну подорож.


Ми кожного дня робимо все для того, щоб сайт був цікавий для вас. Дуже вдячні за зворотній зв'язок і цінуємо ваші відгуки. Ми обмірковуємо і зважуємо кожну вашу ідею і пропозицію та вдосконалюємось щодня, а з вашою допомогою це буде швидше і ефективніше.


Організуй весілля просто,легко та цікаво з Weddings.if.ua.!!!